Продукти за icf домове (10)

ISO 27001 - ISO 27001 Система за управление на информационната сигурност

ISO 27001 - ISO 27001 Система за управление на информационната сигурност

Системата ISO 27001 е насочена не само към защитата на личните данни, но и на всички данни на предприятието. Освен това системата защитава всякакъв вид информация в различни форми, включително онлайн данни и данни на хартия. Важно е управлението да вярва в системата и да я приеме, както и да участва целият персонал. В системата ISO 27001 оценките на риска са централни. Работата по оценка на риска включва редица дейности за лечение, предотвратяване, управление и намаляване на рисковете. Тези дейности трябва да бъдат оптимизирани в зависимост от рисковата среда и целите на предприятията. За да останат оценките на риска ефективни, е необходимо да се извършват непрекъснати подобрения.
Емарт Груп

Емарт Груп

Нашата компания EMART GROUP, основана през 2020 година, продължава да бъде най-предпочитаната в Турция и света в сектора на износа от създаването си, а също така сме производствена компания, която произвежда кутии за свързване на камери и аксесоари за CCTV с качествени материали. Нашата компания, която предоставя услуги в света и в Турция, има потребители в повече от 48 провинции в Турция. Нашата компания, която доминира на външния пазар, както и на вътрешния, има представителства в много държави. Те са Русия (Казан и Красноярск), Палестина, Израел, Узбекистан, Египет, Алжир, Казахстан, Кения, Ирак.
ISO 16949 - ISO 16949 Автомобилна система за управление на качеството

ISO 16949 - ISO 16949 Автомобилна система за управление на качеството

Стандартът ISO 16949 е стандарт, който определя изискванията за система за управление на качеството, особено за автомобилния сектор. Той е проектиран да съгласува различни оценки и сертификационни практики в световната верига за доставки на автомобилната индустрия. Публикуван за първи път от Международната организация по стандартизация (ISO) през 1999 г., последно е ревизиран през 2016 г. В момента в сила е версията ISO 16949:2016. Стандартът ISO 16949, когато се комбинира с изискванията на клиента, също така определя изискванията на фирмите, произвеждащи автомобилни компоненти, услуги и аксесоари. Последната версия на стандарта е преработена на базата на версията ISO 9001 от 2015 г. и е напълно съвместима с структурата и изискванията на системата за управление на качеството.
ISO консултиране - Консултиране по качество

ISO консултиране - Консултиране по качество

TÜRCERT помага на организациите в процеса на получаване на ISO регистрация с ISO 9001: 2015. Експертните консултанти на TÜRCERT предоставят постоянни консултации в процеса на достигане на ISO сертификат, като същевременно осигуряват съответствие с качествените цели на организацията. Някои компании избират този маршрут, за да се възползват от маркетинговите предимства, свързани с регистрирана организация. Други могат да решат да преминат през този процес, за да демонстрират структурен подход в бизнес методологията си; трети искат да получат акредитация поради натиск от доставчиците. Въпреки това, най-честата причина е, че ISO 9001: 2008 създава солидна основа за увеличаване на последователността на продукт или услуга и по този начин повишаване на удовлетвореността на клиентите.
ISO 22000 - ISO 22000:2015 Система за управление на безопасността на храните

ISO 22000 - ISO 22000:2015 Система за управление на безопасността на храните

Определя необходимите изисквания за интегриране на елементи от Добри производствени практики (GMP) и Анализ на опасностите и критични контролни точки (HACCP) в обширни системи за управление на безопасността на храните. Този международно признат стандарт за безопасност на храните се използва от всички организации в хранителната верига, от земеделието до хранителните услуги, производството, транспорта и съхранението, до опаковането за търговия на дребно, и се разпространява по целия свят. ISO 22000:2005 Система за управление на безопасността на храните е разработена като стандарт, който трябва да се прилага в глобалната търговия с храни, определяйки управлението на процесите, свързани с анализа на опасностите и критичните контролни точки, и създаването на система за управление на качеството за безопасно и здравословно производство на храни в организации, произвеждащи продукти/услуги в хранителния сектор. ISO 22000:2005 е нов стандарт, създаден с цел осигуряване на безопасно снабдяване с храни в световен мащаб.
Тестова Лаборатория - Акредитирани Тестови Лаборатории

Тестова Лаборатория - Акредитирани Тестови Лаборатории

Много от тестовите услуги, извършвани от организации за тестове и инспекции, които трябва да се провеждат всяка година, имат голямо значение. Инженерите, висшите техници, техниците или накратко всеки от тях е специалист, който е придобил опит и образование в своята област. Те работят за добавяне на стойност към производствените процеси на предприятията и за успешното им представяне на глобалните пазари, от инспекции и наблюдения до измервания, тестове, анализи и оценки, а някои от тях дори се занимават с контрол на качеството и сертификация. В домовете, хотелите и работните места се използват много електрически и електронни устройства. Използват се множество машини и оборудване, както с двигатели, така и без. Изключително широк спектър от текстилни продукти се използва както за облекло, така и за обзавеждане или аксесоари. В ежедневието се консумират разнообразни храни за хранене.
VIPROFF - VIPROOF

VIPROFF - VIPROOF

Спецификации Алуминиев екструдиран корпус с електростатично прахово покритие Електростатично прахово покритие на алуминиеви отливки на капачките LED източник на светлина с средна мощност LED (L80/B10) + ЖИВОТ на ДРАЙВЕРА над 50.000 часа Закалено (прозрачно и матово) стъклено покритие с клас IK10 Високоефективен PMMA, опал, полупрозрачен или прозрачен дифузер Входно напрежение: 198-264V AC, 176-280V DC, 50-60 Hz Работна температура (Ta): -40°C / +70°C Приложения Зона 2 - Зона 22 приложения Промишлени съоръжения Нефтопреработвателни заводи Бензиностанции Петрохимически съоръжения
Сертификация - Сертификационна компания

Сертификация - Сертификационна компания

От една страна, установяването на директен контакт с потребителите, а от друга страна, създаването на гаранция за потребителите, е изключително ефективно за внедряване на системи за сертифициране на продукти и услуги. Днес, особено в страните от Европейския съюз, се провеждат дейности по сертифициране на продукти и услуги в много държави по света. В Европа, Международната организация по стандартизация и в нашата страна, Турският институт по стандартизация, разработват стандарти, които насърчават производителите на стоки или услуги да произвеждат в съответствие с тези стандарти и да предлагат качествени продукти и услуги на потребителите. Чрез тези стандарти се повишава осведомеността за качеството и съответствието със стандартите сред производителите, осигурява се безопасността на живота и имуществото на потребителите, същевременно се създава възможност за избор на надеждни продукти и услуги и се предотвратява заблуждаването на потребителите по отношение на качеството.
ISO 13485 - ISO 13485 Система за управление на качеството за медицински изделия

ISO 13485 - ISO 13485 Система за управление на качеството за медицински изделия

Всъщност сертификатът ISO 13485 не е абсолютно изискване за медицински изделия с CE маркировка съгласно директивите на Европейския съюз. Въпреки това, той се счита за хармонизиран стандарт от Европейската комисия. За прехода към версия ISO 13485:2016 на производителите на медицински изделия е предоставен преходен период до 28 февруари 2019 година. Производителите трябва да изпълнят условията на версия ISO 13485:2016 до тази дата, за да запазят своите съществуващи сертификати ISO 13485. Тази последна версия е съвместима с директивите на Европейския съюз за медицински изделия. Хармонизацията на стандарта позволява на производителите да използват съответствието със стандарта като доказателство за спазване на изискванията на съответните законови разпоредби. Фирмите, които ще изпращат медицински изделия в страните от Европейския съюз, ще бъдат оценявани съгласно EN ISO 13485:2016 от 1 април 2019 година.
EMC тестове - EMC тестова лаборатория

EMC тестове - EMC тестова лаборатория

За да се определи необходимостта от изисквания за електрическите и електронните устройства, свързани с електромагнитната съвместимост (EMC), се провеждат EMC тестове, които оценяват как едно устройство може да бъде повлияно от други устройства или как може да наруши тяхната работа. Чрез провеждането на EMC тестове производителите доказват, че продуктите, които произвеждат, отговарят на EMC изискванията. Според стандартите за EMC, които станаха задължителни за електронните устройства от 1996 г. насам, производителите, които искат да предлагат и пускат на пазара своите продукти, трябва да извършат различни критични тестове, като EMC тестове и LVD тестове, и да поставят знака "CE" на устройствата, които преминат тези тестове. С новите директиви на Европейския съюз бяха определени различни групи продукти и обхватът на необходимите изисквания за съответствие и безопасност беше установен. Освен това беше стартирана процедура за поставяне на знака CE на тези продукти.